Prawidłowa pielęgnacja stref intymnych
Prawidłowa flora bakteryjna okolic intymnych tworzy barierę ochronną przed kolonizacją przez mikroorganizmy patogenne Niskie pH zapobiega wniknięciu obcych patogenów, gdyż nie są w stanie przetrwać i namnażać. . .
Komentarze: 0
Higiena w makijażu
Od czego zacząć? Zacznijmy od tego jak powinna wyglądać osoba, która będzie nas malować. Powinna mieć czyste ręce, przede wszystkim zdezynfekowane. Będzie dotykać naszej twarzy, dlatego powinniśmy mieć pewność, że na. . .
Komentarze: 0
Wszystko o okularach przeciwsłonecznych
Bardzo dużo osób nosi okulary słoneczne zarówno latem, gdy słońce jest świeci niemal cały czas jak i zimą Chronią nasze oczy przed zbyt dużą ilością światła, dzięki czemu oczy nas nie bolą i patrzenie. . .
Komentarze: 0
Opalanie na solarium
Dlaczego nie solarium? W dzisiejszym świecie opalone ciało nie jest wyznacznikiem sfery niskiej jak we wcześniejszych epokach. Kiedyś człowiek opalony, to człowiek biedny. Na salonach kobiety dbały o to by ich cera była. . .
Komentarze: 0
Jak dbać o zdrowie zimą?
Zadbaj o swoje zdrowiePo pierwsze dobrze zbilansowana dietaTrzeba się liczyć z tym, że żyjemy w takim klimacie w którym podczas wiosny i lata na straganach możemy znaleźć wiele świeżych. . .
Komentarze: 0
Jak dbać o włosy zimą?
Czy to wiosna czy to zimaCztery rady jak dbać o włosy zimąPo pierwszeStaraj się jeść codziennie owoce i warzywa. Dobrym pomysłem będzie zainwestowanie w suplementy diety z witaminami. Po drugieNoszenie. . .
Komentarze: 0
Ciekawostki żywieniowe - mit czy kit? Oto jest pytanie!
Byleby tylko nie przybyło mi „tu i ówdzie”Bardzo wiele dziewczyn i kobiet zwraca uwagę na swoją sylwetkę, w rezultacie robią wszystko, byleby tylko nie przybyło im „tu. . .
Komentarze: 0
Skutki palenia papierosów
Wbrew powszechnemu przekonaniu palenie nie łagodzi stresuDzieje się tak jedynie w przypadku osób uzależnionych, które uspokajają głód nikotynowy. Palenie na nałogowca nie jest też dużą przyjemnością,. . .
Komentarze: 0
Niespecyficzne zaburzenia odżywiania cz. II
Pregoreksja - anoreksja ciążowaDotyczy kobiet ciężarnych. Objawy są takie same jak w przypadku anoreksji, czyli przede wszystkim paniczny lęk przed przytyciem. Utrzymanie szczupłej sylwetki jest dużo ważniejsze niż. . .
Komentarze: 0
ABC jabłek
Każdy z nas miał styczność z tym owocem, który jest bardzo popularnyNajcenniejsze dla naszego zdrowia jest to, z czego zwykle rezygnujemy, a więc skórka oraz gniazda nasiennie. To w nich. . .
Komentarze: 0
Aloes, czyli zdrowie i piękno z natury
Aloes, co się kryje pod tą nazwa? Wygląda jak zmodyfikowany kaktus, ze względu na wygląd liści, ale nie dajmy się znieść pozorom. Wbrew wszelkim domysłom aloes należy do rodziny liliowatych i liczy około 400. . .
Komentarze: 0
Kobiety, czego tak naprawdę oczekują od płci przeciwnej cz. I
Zarówno kobieta zaczynająca spotykać się z mężczyzną jak i mężczyzna z płcią piękną oczekuje od drugiej osoby czegoś więcej jak przelotnej znajomości. Każdy z nas ma jakieś wyobrażenie związku. . .
Komentarze: 0
Alkoholizm - choroba na całe życie?
Czym jest alkoholizm? Bez wątpienia jest to choroba. Według mnie nawet cięższa od innych, jej wyleczenie wymaga przede wszystkim chęci ze strony chorego- czego często brakuje. Polega na utracie kontroli nad ilością. . .
Komentarze: 0
Bieganie lekarstwem na zdrowie
Bieganie lekarstwem na zdrowieBieganie obecnie stało się bardzo modne. Wielu biegających nie wyobraża sobie życia bez biegania. Biegają ludzie w różnym wieku. Każdy chce wybiegać dla siebie zdrowie, a często. . .
Komentarze: 0
Nowy trend w malowaniu paznokci
Zakażenia bakteryjne, również na paznokciachBardzo wiele kobiet, nawet tych, które bardzo dbają o paznokcie często zapomina o spodniej części płytki paznokciowej. Do tej części często dostają się. . .
Komentarze: 0
Szpinak
Największymi przeciwnikami są jednak dzieci. Rodzice przekonują swoje pociechy, że po zjedzeniu zieleniny będą tak silne i mocne jak Papaj ze znanej nam dobrze kreskówki. Zielone liście szpinaku sprawdzą się nie. . .
Komentarze: 0