Fluidy kryjące Lirene Intensive Cover
Makijaż to bardzo ważny element życia codziennego każdej kobietyJest to sztuka, która wydobywa naturalne piękno i poprawia wygląd, a co za tym idzie, również i samopoczucie. Pozwala zmatowić. . .
Komentarze: 0
Cera sucha
Wszystko co powinieneś wiedzieć o suchej cerzeCera sucha ma niską zawartość wody w naskórku, ale nie jest przeciwieństwem cery tłustej. Możliwe jest występowanie obu rodzajów cer u jednej osoby. . .
Komentarze: 0
Cera naczynkowa
Wszystko co powinieneś wiedzieć o cerze naczynkowejCera naczynkowa charakteryzuje się widocznymi pękniętymi naczynkami nazywanymi pajączkami. Może także występować zaczerwienienie, najczęściej połączona jest ze. . .
Komentarze: 0
Chwila dla Ciebie
Primery, ich sposób zaaplikowania oraz najlepsze, rozgrzewające kosmetyki. Primery to kosmetyki polecane szczególnie dla kobiet dojrzałych. Ich zadaniem jest przede wszystkim dodanie skórze blasku. . .
Komentarze: 0
Seria artykułów: Rozwiewamy tajemnice zabiegów kosmetycznych cz. 3
Galwanizacja to zabieg prądowy, w którym wykorzystuje się prąd stałySamo urządzenie wygląda niepozornie. Jest to metalowa skrzyneczka, do której w odpowiedni sposób podpina się wybrane. . .
Komentarze: 0
Zimowa pielęgnacja skóry
Dlaczego zimą pielęgnacja jest aż tak ważna? Od listopada do marca nasza skóra wymaga szczególnego traktowania. Najlepsze w tym okresie są kosmetyki z lipidami, ponieważ uszczelniają płaszcz ochronny. . . .
Komentarze: 0
Glinki kosmetyczne - jak działają?
Glinka kosmetyczna to sekret krajów Bliskiego Wschodu i północnej Afryki. Odmładza, oczyszcza, poprawia kondycję skóry. Który kolor wybrać? Zielona, czerwona i biała - to podstawowe. . .
Komentarze: 0
Popękane naczynka- jak je wyleczyć?
Pękające naczynka- jak nad nimi zapanować? Czego są przyczyną? Kłopotliwe kolory na twarzy to nic innego jak nadreaktywność naczyń skóry na intensywne bodźce. Pod ich działaniem skóra staje się purpurowa. . . .
Komentarze: 0
Trądzik różowaty choroba czy defekt cz. I
Zanim jednak pojawią się te objawy można zapobiec jego dalszemu rozwojowiPrzede wszystkim Panie, które mają skłonności rodzinne do kruchych i rozszerzonych naczyń krwionośnych powinny unikać słońca i nie. . .
Komentarze: 0
Tonik zwężający pory na dzień noc, liście Manuka - Ziaja
Od producentaTonik zwężający pory na dzień noc do skóry normalnej, tłustej i mieszanej z serii liście manuka. Tonizująco - uzupełniający preparat do demakijażu i oczyszczania skóry. Przywraca. . .
Komentarze: 0
Seria artykułów: Rozwiewamy tajemnice zabiegów kosmetycznych cz. 7
Peeling to inaczej złuszczanie Zabieg ten wykonuje się w celu pozbycia się powierzchownych zmian skórnych i defektów kosmetycznych. Polega na częściowym lub całkowitym usunięciu martwego. . .
Komentarze: 0
Owoce w kosmetyczce
Nie tylko do jedzenia, ale również wspaniałe na maseczki! Owoce, zazwyczaj zjadamy je kilka razy w tygodniu, ale warto czasem odłożyć kilka sztuk i przygotować owocową maseczkę. Świeże owoce są pełne witamin. . .
Komentarze: 0
Laserowe zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych
Jak działa taki laser? Światło lasera emituje fale o określonej długości, one przenikają przez skórę nie powodując jej uszkodzenia i trafiają do naczyń krwionośnych. Następnie fala łączy się. . .
Komentarze: 0
Jaki krem na zimę dla cery suchej, mieszanej i tłustej
Jaki krem, jaka cera? Cera suchaGłównym problemem tego rodzaju skóry jest zbyt cienka warstwa płaszcza lipidowego. Bez niego wilgoć łatwiej wyparowuje z naskórka. Dlatego w zimie potrzebuje ona. . .
Komentarze: 0
Odmładzanie i rewitalizacja skóry własną krwią
Chcę być młodsza i zdrowsza! Każda kobieta chce wyglądać pięknie i zdrowo, ale nie każda chciałaby robić botox czy przechodzić jakąkolwiek operację plastyczną. Alternatywą od paru sezonów jest zabieg. . .
Komentarze: 0
CC Cream Face Perfector 10 w 1
Zacznijmy od tego, co obiecuje nam producentKrem ma maskować niedoskonałości oraz wyrównywać koloryt cery, nawilżać oraz przedłużać trwałość makijażu. Dodatkowo, ma szybko się wchłaniać nie pozostawiając tłustego. . .
Komentarze: 0