Trądzik różowaty, pielęgnacja i profilaktyka cz. II
PROFILAKTYKA I PIELĘGNACJA SKÓRY W OKRESIE PREROSACEAOdpowiednia pielęgnacja skóry w okresie „przed” trądzikiem ma duże znaczenie na jego dalszy rozwój. Bardzo ważna jest. . .
Komentarze: 0
Ziaja Krem na trądzik różowaty
Od producentaLekka emulsja nawilżająca z wykorzystaniem EKO-certyfikowanych surowców, bez kompozycji zapachowej. Profilaktyka teleangiektazji: - wyraźnie wzmacnia barierę naskórkową- obkurcza. . .
Komentarze: 0
Łupież cz. I
Co to łupież? Zacznijmy od tego czym dokładnie jest łupież. To nic innego jak choroba skóry głowy, która charakteryzuje się łuszczeniem naskórka. Obumieranie i łuszczenie się skóry jest. . .
Komentarze: 0
Jak wyglądać świeżo cały dzień?
Jaki jest złoty środek dla naszego lepszego samopoczucia? Każdej z nas zależy aby cały czas wyglądać świeżo i czysto, a co za tym idzie czuć się komfortowo. Czasem nie wielka rzecz może przeważyć szalę. Dlatego. . .
Komentarze: 0
Ariana Grande lansuje nową kolekcję pomadek dla MAC
To już druga edycja współpracy giganta kosmetycznego MAC z 22-letnią wokalistką. Pierwszy zestaw pomadek Ariana Grande dla MAC trafił do sklepów w styczniu pod hasłem Viva Glam. Propozycja na zimę. . .
Komentarze: 0
Przebarwienia skóry- jak z nimi walczyć?
Piling chemiczny czy krem wybielający? Co lepsze? Przebarwienia- niestety- towarzyszą co drugiej kobiecie. Bezlitośnie dodają lat. Panie, które mają nierówny kolor skóry są odbierane jako te mniej. . .
Komentarze: 0
W jak wybielanie, czyli co nieco o przebarwieniach
Jak powstają przebarwienia? O kolorze skóry decyduje przede wszystkim barwnik w niej zawarty, czyli melanina. Za jej syntezę odpowiedzialne są melanocyty, umiejscowione na granicy skórno-naskórkowej,. . .
Komentarze: 0
Blizny to niechciany problem - jak się go pozbyć?
Czym jest blizna? Blizną nazywamy fragment skóry, który różni się wyglądem od sąsiednich tkanek. Zwykle ma inny kolor i fakturę. Skóra w tym miejscu może być wypukła lub wklęsła. . .
Komentarze: 0
Czerniak - niebezpieczeństwo, które możesz wykryć
Najbardziej złośliwy i najczęściej diagnozowany nowotwór u osób rasy białej. Chociaż rozwija się podstępnie tylko wczesne wykrycie daje nam duże szanse na wyleczenie. Czym jest czerniak i jak. . .
Komentarze: 0