Zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS)
PMS to nic innego jak zespół objawów, które poprzedzają nadejście miesiączki Pojawiają się one w wyniku nadmiernej produkcji estrogenów zwykle około 15 dnia cyklu. Zespół napięcia. . .
Komentarze: 0
Aromaterapia
Czym jest aromaterapia? Aromaterapia jest metodą terapii, w której stosuje się naturalne olejki eteryczne. Są wprowadzanych do organizmu poprzez drogi oddechowe (wąchanie, wdychanie, inhalacje) i poprzez. . .
Komentarze: 0
Sauna
Co zyskamy dzięki systematycznemu korzystaniu z sauny? Regularne korzystanie z sauny zapewnia dobrą kondycję skóry, ale przede wszystkim oczyszcza organizm, a także redukuje zmęczenie i stres. Zanim. . .
Komentarze: 0
Domowe sposoby na ból głowy
Ból głowy, to dyskomfort zlokalizowany w obrębie głowy, odczuwalny zarówno na powierzchni skóry twarzy (w okolicy oczodołowo-skroniowej), jak i głęboko wewnątrz czaszki. Jest jednym. . .
Komentarze: 0
Masaż czekoladowy - uczta dla duszy i ciała
Na czym polega masaż czekoladowy? Jest to połączenie klasycznych technik masażu z użyciem dwóch preparatów: - kremu czekoladowego- czekoladowego olejku do masażuNajpierw wykonuje się peeling całego ciała. . . .
Komentarze: 2
Stosuj olejek cynamonowy i zapomnij o trądziku i cellulicie
Olejek cynamonowy - pochodzenie i otrzymywanieUzyskuje się go z drzewa cynamonowego Cinnamomum zeylanicum Nees lub Breyne, które uprawiane jest na Cejlonie, wyspach Seszelskich i (bajkowym). . .
Komentarze: 1
Peeling kawowy - co powinnaś o nim wiedzieć?
Dlaczego warto stosować peeling kawowy? Ponieważ ma bardzo dobry wpływ na nasza skórę. Ujędrnia ją i wygładza, a przy dłuższym stosowaniu nawet nadaje jej nieco brązowego koloru. Dzięki zawartej w kawie. . .
Komentarze: 1
Wieczorna pielęgnacja - od czego zacząć?
Wieczorna pielęgnacja krok po krokuTo o czym przede wszystkim nie możesz zapomnieć to sen. Musisz poświęcić na niego około 7-8 godzin, by odpocząć i nabrać sił na kolejny dzień. Poza tym dzięki odpowiednim zabiegom. . .
Komentarze: 7
Co zrobić, gdy nasza skóra jest sucha?
Sposoby na to, by skóra nie była sucha Dermatolodzy uważają, że jeżeli mamy suchą skórę, należy zwrócić uwagę na to, z jakich materiałów wykonana jest odzież, którą nosimy. Dobrze. . .
Komentarze: 0