Zielona herbata i jej drogocenne właściwości
Zielona herbataBardzo często polecana osobom, które się odchudzają, które piją dużo kawy lub są zestresowane. Niewiele osób wie, że to jak herbata na nas podziała, zależy między innymi od tego jak długo. . .
Komentarze: 0
Suplementy diety w leczeniu otyłości
Skąd się bierze otyłość? Nadwaga i otyłość stanowią bardzo duży problem epidemiologiczny niemal we wszystkich, rozwiniętych gospodarczo krajach. Zalicza się je nawet do epidemii XXI w. i wydaje miliardy na walkę. . .
Komentarze: 0
Cenny błonnik
Współczesna dietaZmiany w kulturze żywieniowej i spożywanie dużej ilości produktów wysoko przetworzonych, z dużą zawartością różnych dodatków, tj. : barwniki, środki konserwujące,. . .
Komentarze: 0
Owoce w walce z nadwagą
Jedz zdrowo, a zarazem pysznie! Ciężko przychodzi wprowadzenie zdrowych nawyków, jednak aby schudnąć, wcale nie trzeba się głodzić i jeść niesmacznych potraw! Wręcz przeciwnie – można kształtować piękną. . .
Komentarze: 0
Aloes, czyli zdrowie i piękno z natury
Aloes, co się kryje pod tą nazwa? Wygląda jak zmodyfikowany kaktus, ze względu na wygląd liści, ale nie dajmy się znieść pozorom. Wbrew wszelkim domysłom aloes należy do rodziny liliowatych i liczy około 400. . .
Komentarze: 0
Zielona Kawa - spalamy tłuszczyk
Ostatnio zrobiło się bardzo głośno w okół zielonej kawy, chciałam dziś przybliżyć Wam trochę temat. . . Znana nam wszystkim czarna kawa uzyskiwana jest z palonych zielonych ziaren kawowca, a zielona kawa. . .
Komentarze: 0
Głodówka, lekarstwo czy szkoda cz. I
Głodówka, czyli powstrzymywanie się od spożywania pokarmów może mieć różną formęMożemy głodzić się całkowicie, nie spożywając nic prócz ewentualnie wody i herbat, lub częściowo, kiedy. . .
Komentarze: 0
Motywacja do odchudzania cz. II
1. Sam na sam z problememOsób z nadwagą i otyłością przybywa z dnia na dzień, nam jednak często wydaje się, że tylko my mamy taki problem. Widzimy chudsze koleżanki, mass media promują tylko. . .
Komentarze: 0
8 NAJGORSZYCH DIET ŚWIATA
Diety są różne i jest ich tak wiele, że każdy może wybrać coś dla siebie. Postanowiłam przedstawić dzisiaj diety, za które nie warto się brać. Te diety zagrażają zdrowiu i życiu. Ku przestrodze dla. . .
Komentarze: 0
10 pomocników w spalaniu kalorii cz. II
1. WodaCzęsto zaleca się picie jej przed posiłkiem, aby dzięki temu zmniejszyć ilość spożytego pokarmu lub między posiłkami, aby uniknąć podjadania. Woda jest cennym składnikiem naszej diety i każdy z nas powinien. . .
Komentarze: 0
Tajemnicze nasiona Chia cz. I
Szałwia hiszpańska to roślina rosnąca w Meksyku i Gwatemali. Jej owoce zawierają w sobie nasiona chia, które znane były już dawno temu przez plemiona Azteków. To oni bowiem uprawiali je na szeroką. . .
Komentarze: 0
Czy tabletki odchudzające są skuteczne?
Czym są tabletki odchudzające? Tak naprawdę są to suplementy diety, które zawierają w sobie składniki (m. in. witaminy, minerały), które mają nam pomóc w walce z nadmiernymi. . .
Komentarze: 0
Pij czerwoną herbatę i chudnij
Kilka słów o czerwonej herbacieHerbata ta jest charakterystyczna dla rejonu Chin i Tajwanu i stamtąd eksportuje się ją do innych miejsc na świecie. Jej liście zaraz po zbiorach poddawane są procesowi. . .
Komentarze: 0
Masło orzechowe - czy warto je jeść?
Sposób przygotowania, czyli od produkcji do słoikaWynalezione zostało w XIX wieku przez amerykańskiego lekarza Johna Harveya Kellogga. Masło orzechowe, które obecnie coraz łatwiej kupić w sklepach. . .
Komentarze: 0
Dietetyczne sposoby na cellulit
Jest wrogiem każdej kobietyNa naszym ciele jest intruzem i niepożądanym gościem. Nie dopuszczamy do siebie myśli, że cellulit mógłby dosięgnąć również nas. Wiadomo jednak, że w życiu różnie bywa. . .
Komentarze: 0
Dieta gorsetowa, czyli jak schudnąć bez wyrzeczeń i liczenia kalorii
Skąd się wzięła dieta gorsetowa i o co w niej chodzi? Dawno, dawno temu kiedy to kobiety chodziły w długich, pięknych sukniach ciasno wiązany gorset pozwalał im uzyskać idealną figurę klepsydry. Obecnie można. . .
Komentarze: 0