Pielęgnacja skóry naczynkowej PORADA
Przyczyny powstawania skóry naczyniowej nie są do końca poznane Z jednej strony skłonność do „pajączków” na twarzy może być dziedziczna - już u małych dzieci widzimy, że skóra. . .
Komentarze: 0
Fluidy kryjące Lirene Intensive Cover
Makijaż to bardzo ważny element życia codziennego każdej kobietyJest to sztuka, która wydobywa naturalne piękno i poprawia wygląd, a co za tym idzie, również i samopoczucie. Pozwala zmatowić. . .
Komentarze: 0
Jak dbać o zdrowie zimą?
Zadbaj o swoje zdrowiePo pierwsze dobrze zbilansowana dietaTrzeba się liczyć z tym, że żyjemy w takim klimacie w którym podczas wiosny i lata na straganach możemy znaleźć wiele świeżych. . .
Komentarze: 0
Seria artykułów: Rozwiewamy tajemnice zabiegów kosmetycznych cz. 2
Darsonwalizacja Prądy d’Arsonvala. Cóż to za obco brzmiące słowa? Spieszę z pomocą! Jest to zabieg prądoleczniczy. Wykorzystywane są w nim fale o wysokiej częstotliwości. Wytwarzane są za pomocą. . .
Komentarze: 0
Seria artykułów: Rozwiewamy tajemnice zabiegów kosmetycznych cz. 5
Maski algoweTen typ zabiegu jest bardzo popularny w gabinetach kosmetycznych głównie ze względu na widoczny, natychmiastowy efekt. Algi (glony, wodorosty) – rośliny wodne pochodzące z oceanów,. . .
Komentarze: 0
Cera sucha
Wszystko co powinieneś wiedzieć o suchej cerzeCera sucha ma niską zawartość wody w naskórku, ale nie jest przeciwieństwem cery tłustej. Możliwe jest występowanie obu rodzajów cer u jednej osoby. . .
Komentarze: 0
Cera naczynkowa
Wszystko co powinieneś wiedzieć o cerze naczynkowejCera naczynkowa charakteryzuje się widocznymi pękniętymi naczynkami nazywanymi pajączkami. Może także występować zaczerwienienie, najczęściej połączona jest ze. . .
Komentarze: 0
Zimowa pielęgnacja skóry
Dlaczego zimą pielęgnacja jest aż tak ważna? Od listopada do marca nasza skóra wymaga szczególnego traktowania. Najlepsze w tym okresie są kosmetyki z lipidami, ponieważ uszczelniają płaszcz ochronny. . . .
Komentarze: 0
Sauna fińska
Co zawdzięczamy dzięki saunie fińskiej? W saunie fińskiej temperatura osiąga od 60-110 stopni Celsjusza, niemniej najczęściej ustawiana jest w granicach 90 stopni. Wilgotność powietrza wynosi 5-20%. Oblewając gorące. . .
Komentarze: 0
Hydrolaty - czy warto je stosować?
Czym są hydrolaty? To po prostu wody kwiatowe lub roślinne, jednak nie dajcie się zmylić, nie są to odpowiedniki wód toaletowych, które służą do perfumowania. Wody kwiatowe to pozostałość po produkcji. . .
Komentarze: 6
Największe mity w pielęgnacji skóry zimą, których byś się nie spodziewała
Pielęgnacja skóry zimą - najpopularniejsze mityKosmetologia jak większość dziedzin prężnie się rozwija i dzięki temu mamy dostęp do coraz to nowszych technologii i zabiegów. Któż by nie. . .
Komentarze: 0
Spraye do pielęgnacji ciała od Lirene
Jesteśmy coraz bardziej leniwe? Czy to kosmetyki stają się coraz łatwiejsze w użyciu? W lecie trudniej zmobilizować się do nawilżania skóry. Ciężkie balsamy gorzej się wchłaniają i potrafią plamić ubrania. Na. . .
Komentarze: 0
Domowe maseczki dla cery wrażliwej
Jeśli masz delikatną, skłonną do podrażnień cerę, warto czasem zastosować naturalną maseczkę bez chemii i konserwantów. Oto kilka przepisów na domowe maseczki, które pozostawiają skórę. . .
Komentarze: 0
Glinki kosmetyczne - jak działają?
Glinka kosmetyczna to sekret krajów Bliskiego Wschodu i północnej Afryki. Odmładza, oczyszcza, poprawia kondycję skóry. Który kolor wybrać? Zielona, czerwona i biała - to podstawowe. . .
Komentarze: 0
Najnowsze metody leczenia pękających naczynek i trądziku
Z jakich zabiegów warto skorzystać przy rumieniu czy tzw. pajączkach? Wybór zabiegów likwidujących naczynka jest duży. Wszystko zależy tutaj od rodzaju problemu, gdyż najpierw należy skórę. . .
Komentarze: 0
Chwila dla Ciebie
Primery, ich sposób zaaplikowania oraz najlepsze, rozgrzewające kosmetyki. Primery to kosmetyki polecane szczególnie dla kobiet dojrzałych. Ich zadaniem jest przede wszystkim dodanie skórze blasku. . .
Komentarze: 0