Laserowe zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych
Jak działa taki laser? Światło lasera emituje fale o określonej długości, one przenikają przez skórę nie powodując jej uszkodzenia i trafiają do naczyń krwionośnych. Następnie fala łączy się. . .
Komentarze: 0
Encyklopedia urody - kolagen
Znajdziemy go w kosmetykach, zabiegi medycyny estetycznej obiecują pobudzić jego syntezę, wiemy, że odpowiada za elastyczność skóry. . . Ale rzadko kiedy zadajemy sobie pytanie: czym tak naprawdę jest kolagen. . .
Komentarze: 0
Najnowsze metody leczenia pękających naczynek i trądziku
Z jakich zabiegów warto skorzystać przy rumieniu czy tzw. pajączkach? Wybór zabiegów likwidujących naczynka jest duży. Wszystko zależy tutaj od rodzaju problemu, gdyż najpierw należy skórę. . .
Komentarze: 0
Zimowa pielęgnacja skóry
Dlaczego zimą pielęgnacja jest aż tak ważna? Od listopada do marca nasza skóra wymaga szczególnego traktowania. Najlepsze w tym okresie są kosmetyki z lipidami, ponieważ uszczelniają płaszcz ochronny. . . .
Komentarze: 0
Diet Esthetic Snail - Krem do twarzy z ekstraktem ze ślimaka
Krem ze ślimaka? Ślimaczy krem to naturalny kompleks złożony z wysoko skoncentrowanych protein regeneracyjnych i naprawczych. Proteiny są pozyskiwane ze śluzu ślimaka (Hexil asparsa) i innych substancji. . .
Komentarze: 0
Gładkie nogi na dłużej, dzięki depilacji laserowej
Depilacja laserowa, warto? Ostatnim czasem ten sposób depilacji jest bardzo, bardzo popularny. W czym tkwi sekret? Przede wszystkim jest to metoda bardzo skuteczna, a na dodatek bezpieczna. Dzięki temu. . .
Komentarze: 0
Pozbądź się włosków na stałe!
Epilacja czyli usuwanie owłosieniaOd depilacji różni się tym, że włos usuwany jest wraz z jego cebulką lub korzeniem. Większość zabiegów epilacji trwale usuwa owłosienie. Metod jest wiele, więc każda. . .
Komentarze: 5
Pozbądź się rozstępów po ciąży
Kilka słów o rozstępach, czyli dlaczego w ogóle powstają? Pojawiają się, ponieważ na skutek zwiększającej się masy ciała skóra rozciąga się do granic możliwości. Włókna zbudowane. . .
Komentarze: 10
Idealna jesienna pora na zabiegi kosmetyczne - które wybrać?
. . . bo pora roku ma znaczenie! Są zabiegi, które lepiej jest wykonywać w określonym czasie. Wiadomo, że zmienia się nie tylko pora roku, ale także zapotrzebowanie naszej skóry. Wysoka temperatura latem. . .
Komentarze: 0
Zanim zrobisz sobie tatuaż. . .
Tatuaże są tak modne, że w dużych miastach trudno znaleźć kogoś z zupełnie czystą skórą. . . Jeśli też myślisz o ozdobie na zawsze, Belgisto ma dla ciebie kilka wskazówek. Bądź pewnaNie. . .
Komentarze: 0
Przebarwienia słoneczne - jak sobie z nimi radzić?
Opalenie to poważne wyzwanie dla skóry, więc pielęgnacja po urlopie jest kluczowa dla jej zdrowia. Skąd się biorą przebarwienia i jak je zredukować? Przebarwienia posłoneczne – skąd się biorą? Piękna. . .
Komentarze: 0
Depilacja laserowa - wszystko, co musicie wiedzieć
Depilacja laserowa to najbardziej trwały zabieg usuwania owłosienia. Nie jest tania, ale efektami można cieszyć się przez kilka lat. Wyjaśniamy wątpliwości dotyczące zabiegu. Na czym polega depilacja laserowa? Laser trwale. . .
Komentarze: 0
Zadbaj zimą o swoje dłonie
Rękawiczki i kremy przed wyjściem z domu. Czy to wystarczy, aby właściwie pielęgnować swoje dłonie? Dłonie są zwykle odkryte, więc tym samym narażone na liczne detergenty i kontakt z wodą. Obdarzone. . .
Komentarze: 0
Terapia światłem- fotodynamiczne preparaty dla skóry
Leczenie skóry za pomocą światła. Sprawdza się nawet po zabiegach chirurgicznych i dermatologicznych. Fotodynamiczna kojąco- łagodząca linia preparatów firmy Monduniq jest przeznaczona dla skór. . .
Komentarze: 0