Tatuaż cz. II
Infekcje związane z tatuowaniemPamiętaj by zawsze być przy osobie która Cie tatuuje, będziesz mieć pewność, że igła jest nowa i sterylna. W innym wypadku możesz nabawić się groźnych konsekwencji. . . .
Komentarze: 0
Gładkie nogi na dłużej, dzięki depilacji laserowej
Depilacja laserowa, warto? Ostatnim czasem ten sposób depilacji jest bardzo, bardzo popularny. W czym tkwi sekret? Przede wszystkim jest to metoda bardzo skuteczna, a na dodatek bezpieczna. Dzięki temu. . .
Komentarze: 0
Seria artykułów: Rozwiewamy tajemnice zabiegów kosmetycznych cz. 7
Peeling to inaczej złuszczanie Zabieg ten wykonuje się w celu pozbycia się powierzchownych zmian skórnych i defektów kosmetycznych. Polega na częściowym lub całkowitym usunięciu martwego. . .
Komentarze: 0
Laserowe zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych
Jak działa taki laser? Światło lasera emituje fale o określonej długości, one przenikają przez skórę nie powodując jej uszkodzenia i trafiają do naczyń krwionośnych. Następnie fala łączy się. . .
Komentarze: 0
Blizny to niechciany problem - jak się go pozbyć?
Czym jest blizna? Blizną nazywamy fragment skóry, który różni się wyglądem od sąsiednich tkanek. Zwykle ma inny kolor i fakturę. Skóra w tym miejscu może być wypukła lub wklęsła. . .
Komentarze: 0
Pozbądź się włosków na stałe!
Epilacja czyli usuwanie owłosieniaOd depilacji różni się tym, że włos usuwany jest wraz z jego cebulką lub korzeniem. Większość zabiegów epilacji trwale usuwa owłosienie. Metod jest wiele, więc każda. . .
Komentarze: 5
Uporczywy problem z kurzajkami
Co to są kurzajki? To nic innego jak zmiany skórne wywołane wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Są to małe guzki o chropowatej powierzchni. Mogą być brunatnego koloru lub mieć odcień skóry. Zwykle pojawiają. . .
Komentarze: 0
Piękne, długie i gęste włosy - Ty też możesz je mieć!
Wczoraj krótkie, dzisiaj długie…Jakim cudem? ! Na pewno nie raz w telewizji widziałaś celebrytki, które jeszcze niedawno miały krótkie włosy, natomiast po kilku dniach nagle prezentują długie. . .
Komentarze: 0
Dermapen - piórko, które odmłodzi Twoją skórę
Co to jest dermapen? To niewielkie, nowoczesne urządzenie, które służy do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Stosowany jest przez lekarzy medycyny estetycznej, a zabiegi z jego użyciem są nie tylko. . .
Komentarze: 0
Idealna jesienna pora na zabiegi kosmetyczne - które wybrać?
. . . bo pora roku ma znaczenie! Są zabiegi, które lepiej jest wykonywać w określonym czasie. Wiadomo, że zmienia się nie tylko pora roku, ale także zapotrzebowanie naszej skóry. Wysoka temperatura latem. . .
Komentarze: 0
Encyklopedia urody - kolagen
Znajdziemy go w kosmetykach, zabiegi medycyny estetycznej obiecują pobudzić jego syntezę, wiemy, że odpowiada za elastyczność skóry. . . Ale rzadko kiedy zadajemy sobie pytanie: czym tak naprawdę jest kolagen. . .
Komentarze: 0
Depilacja laserowa - wszystko, co musicie wiedzieć
Depilacja laserowa to najbardziej trwały zabieg usuwania owłosienia. Nie jest tania, ale efektami można cieszyć się przez kilka lat. Wyjaśniamy wątpliwości dotyczące zabiegu. Na czym polega depilacja laserowa? Laser trwale. . .
Komentarze: 0
Jak walczyć z przebarwieniami?
Po wakacjach nasza skóra nadal jest opalona, ale konsekwencją brzoskwiniowego kolorytu mogą być przebarwienia. Jak poradzić sobie z tym jesiennym problemem? Skąd się biorą przebarwienia? Wszystko jest winą słońca. . .
Komentarze: 0
Terapia światłem- fotodynamiczne preparaty dla skóry
Leczenie skóry za pomocą światła. Sprawdza się nawet po zabiegach chirurgicznych i dermatologicznych. Fotodynamiczna kojąco- łagodząca linia preparatów firmy Monduniq jest przeznaczona dla skór. . .
Komentarze: 0
Popękane naczynka- jak je wyleczyć?
Pękające naczynka- jak nad nimi zapanować? Czego są przyczyną? Kłopotliwe kolory na twarzy to nic innego jak nadreaktywność naczyń skóry na intensywne bodźce. Pod ich działaniem skóra staje się purpurowa. . . .
Komentarze: 0
Diet Esthetic Snail - Krem do twarzy z ekstraktem ze ślimaka
Krem ze ślimaka? Ślimaczy krem to naturalny kompleks złożony z wysoko skoncentrowanych protein regeneracyjnych i naprawczych. Proteiny są pozyskiwane ze śluzu ślimaka (Hexil asparsa) i innych substancji. . .
Komentarze: 0