Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia

Lifestyle

20
Wrzesień
2016
W poniedziałek w warszawskim klubie "Niebo" odbył się pierwszy od niemal dwóch lat pokaz Macieja Zienia. Projektanta wracającego do świata polskiej mody wspierały zaprzyjaźnione gwiazdy.


Po skandalu wywołanym publicznym konfliktem ze wspólnikiem Maciej Zień wycofał się z polskiego show-biznesu. Na pewien czas osiadł w Brazylii, jednak od początku roku zaczęły się pojawiać plotki o jego potencjalnym powrocie. W międzyczasie zaczął ubierać zaprzyjaźnione gwiazdy, m. in. swoją muzę Anetę Kręglicką czy Kasię Kowalską, która zaśpiewała podczas pokazu "Icons" w 2014 r.


Na pokazie kolekcji "Sweet Dreams" pojawiło się mnóstwo sympatyków projektanta. Od stylistów (Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków), przez aktorów (Kasia Warnke, Anita Sokołowska), aż do śmietanki dziennikarstwa (Monika Olejnik). Z tej okazji do Polski przyjechała też przyjaciółka Zienia Kate Rozz, a na salonach pojawiła się dawno niewidziana bizneswoman Katarzyna Niezgoda.


Kilka osób z widowni ubrał sam Zień, ale pojawiły się także marki MMC (Joanna Horodyńska) czy Agnieszka Maciejak (Kasia Kowalska). Największym zaskoczeniem był chyba strój Moniki Olejnik, która zdecydowała sie na sukienkę z sieciówki (konkretnie z linii H&M Studio).

Zdjęcia: Fashion Images
Opublikowano: 2016-09-20

#wydarzenia #maciej zień #aneta kręglicka #gwiazdy 

Galeria:
Komentarze:
Zaloguj się aby móc komentować!