Ten lakier do paznokci wygląda jak lustro!

Uroda

17
Lipiec
2016
Srebrne paznokcie z efektem lustra to nie nowość, ale jak dotąd taki manicure był dość skomplikowany. Aż do momentu, kiedy marka Born Pretty opracowała "lustro w płynie".
 
Szał na azjatyckie kosmetyki dotyczy na ogół produktów do pielęgnacji - kremów BB, emulsji, olejków oczyszczających, maseczek w płatku. Kobiety na całym świecie zazdroszczą Japonkom i Koreankom nieskazitelnej cery. Zdarza się jednak, że na Zachód przychodzi moda na inne nowinki z Azji - jak np. szminkę z zatopionym kwiatem. Teraz podobny szum w mediach społecznościowych wywołało "lustro" zamknięte w buteleczce lakieru.


Na Instagramie już od dłuższego czasu dziewczyny chwaliły się paznokciami w tak idealnym odcieniu srebra, że przypomina lustro albo kroplę rtęci. Wykonanie takiego manicure'u nie było jednak łatwe. Podobnie jak w przypadku tzw. efektu syrenki, wymagało to wcierania w emalię odbijającego światło pyłku. Takie mani można było wykonać w salonie albo przy użyciu domowego zestawu do hybryd.


Wszystko zmienia pojawienie się na rynku lakieru Born Pretty, który po nałożeniu kilku warstw daje taki sam efekt jak pyłek. Amerykanki zaczęły sprowadzać go z Hong Kongu, jest dostępny w sklepie internetowym Born Pretty, czasem też na eBayu. Zestaw (baza+lakier) kosztuje zaledwie 10 dolarów (w tym koszt wysyłki). Niewiele wiadomo o pochodzeniu produktu czy jego atestach, ale entuzjastki manicure'u z całego świata są gotowe zaryzykować. I bardzo chwalą sobie efekt.

Zdjęcia: mariasnail.blogspot.hu, www.bornprettystore.com
Opublikowano: 2016-07-17

#manicure #lakier do paznokci #born pretty #kosmetyki z azji 

Galeria:
Komentarze:
Zaloguj się aby móc komentować!