Eveline SOS Lash Booster z olejkiem arganowym

Recenzje

08
Sierpień
2014
Odżywka ta działa na kilka sposobów, ponieważ ma odbudowywać rzęsy, aktywować ich wzrost oraz służyć jako baza pod tusz, dzięki czemu ma je pogrubić i zagęścić. Olejek arganowy ma odżywić, nawilżyć i regenerować rzęsy oraz odbudować ich strukturę i zabezpieczyć przed działaniem szkodliwych czynników. Preparat nie zawiera substancji zapachowych. Polecany również dla osób noszących szkła kontaktowe i mających wrażliwe oczy.

Pojemność: 10 ml
Cena: 15-17 zł ( zależy od drogerii)
Dostępność: Rosmann ( tylko tam widziałam)


Kolor odżywki jest biały, szczoteczka jest bardzo elastyczna.
 

Stosowanie

Ja nakładam ją zawsze rano, przed pomalowaniem rzęs.
Po nałożeniu rzęsy są białe, jednak serum szybko się wchłania i wtedy stają się one sztywniejsze, dlatego trzeba nakładać tusz, kiedy odżywka prawie się wchłonęła, ale widać jeszcze jej pozostałości.
Nie polecam nakładanie na wieczór, jak to się powinno robić z odżywkami, ponieważ rzęsy rano są sztywne i ciężko je ładnie pomalować.
 

Moje spostrzeżenia i uwagi

Ogólnie jestem zadowolona z tej odżywki jak i z poprzedniej, której używałam właśnie z Evelina. Nie dlatego, że moje rzęsy są grubsze, czy szybciej rosną, ale dlatego, że są wzmocnione, bo mniej wypadają no i jako baza pod tusz sprawdza się idealnie. Szybko się wchłania przez co nie trzeba długo czekać i nie ryzykujemy, że na końcówkach naszych rzęs będą widoczne "białe ślady" . Tusz dużo ładniej pokrywa rzęsy, wydają się pogrubione i nie są posklejane.
Kolejny plus: Wydajność! Ma 10 ml dzięki czemu starcza na dość długo
Jeśli chodzi o uwagi, to mam jedną. Gdy niechcący dostanie się do oka, niestety piecze dość mocno, dlatego trzeba uważać podczas aplikacji.

Co myślicie na temat tej odżywki? Czy u was zdała egzamin, a może nie jesteście jednak z niej zadowolone?


Dorota Dziuryk.
Opublikowano: 2014-08-08

#odżywki #odżywka #dlatego #ponieważ 

Galeria:
Komentarze:
Zaloguj się aby móc komentować!