Gosia Baczyńska projektuje dla drogerii Rossmann

Moda i styl

17
Wrzesień
2016
To już druga kolekcja słynnej projektantki na zlecenie drogerii Rossman. W sklepach ponownie pojawią się zimowe akcesoria projektu Gosi, przewidziano także ogromny wybór ubrań i torebek.


Gosia Baczyńska słynie z superluksusowej mody. To w końcu jedyna Polka w oficjalnym kalendarzu Paris Fashion Week, a także ulubiona projektantka polskich gwiazd. Jednak raz do roku Gosia schodzi z piedestału i tworzy kolekcję masową, G by Baczyńska. Zleceniodawcą jest drogeria Rossmann, która najwyraźniej była bardzo zadowolona z zeszłorocznej współpracy, skoro zdecydowała się na drugą odsłonę kolekcji Gosi.


Tym razem jest ona ogromna! Mieszcząca się w przedziale cenowym 19,90 - 169,99 zł linia G by Baczyńska jest bardzo zróżnicowana. Ponownie pojawiły się szale, czapki, rękawiczki i torebki od projektantki, ale w ofercie znajdą się też śliczne bluzki, spódnice z dzianiny i ze sztucznej skóry, swetry, kurtki czy kapelusze. Całość jest spójna i pozwala na budowanie pełnych sylwetek zgodnych z jesiennymi trendami.


Można przypuszczać, że druga kolekcja G by Baczyńska sprzeda się jeszcze lepiej od pierwszej. Ubrania i dodatki będą dostępne nie tylko w drogeriach, ale i w internetowym sklepie sieci. Premiera zapowiedziana jest na 30 września.
Opublikowano: 2016-09-17

#gosia baczyńska #moda #trendy #polscy projektanci 

Galeria:
Komentarze:
Zaloguj się aby móc komentować!