Słynny duet BOHOBOCO projektuje dla Biedronki!

Moda i styl

15
Listopad
2015

BOHOBOCO - kilka słów o niezwykłym duecie

BOHOBOCO to polska marka modowa, którą stworzyło dwóch projektantów: Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach. Na co dzień zajmują się tworzeniem ubrań dla gwiazd (np. Joanny Krupy) tym bardziej zadziwiła nas informacja, że w Biedronce będziemy mogli kupić komplet pościeli ich projektu. Wywołało to nieco kontrowersji, gdyż nikt wcześniej nie pomyślałby, że tak słynni projektanci podejmą się tak niszowego (jak twierdzą niektórzy) zadania.

Dla każdego coś dobrego!

Do wyboru będziemy mieli 5 kompletów pościeli wykonanych z satynowej bawełny, w dwóch różnych rozmiarach: 160x200 cm i 220x200 cm. Atrakcyjna będzie także cena, która w zależności od wielkości będzie wynosić 89 zł za mniejszy i 99 zł za większy komplet. KLIK!

Sami projektanci przyznają, że było to dla nich nie tylko nowe doświadczenie, ale i wielkie wyzwanie, gdyż chcieli stworzyć wzory odzwierciedlające ich markę zachowując jednocześnie różnorodność. KLIK!

Pościel dostępna będzie między innymi w odcieniach szarości wymieszanej z różem i turkusem. Nie obejdzie się także bez klasycznego zestawienia czerni z bielą, ale fani kolorów także znajdą coś dla siebie. Projektanci zadbali o to, by pojawiły się także kolory pastelowe, a nawet kontrastowe jak połączenie fuksji z kobaltem. Jeśli chodzi o motywy to nie da się ukryć, że dominują geometryczne wzory. KLIK!Trzeba przyznać, że oferta będzie bardzo kusząca, więc warto skorzystać z możliwości zakupu takiego kompletu. A wy co sądzicie? Hit czy kit?


mgr Dorota Dziuryk
Zdjęcia: Materiały prasowe
Opublikowano: 2015-11-15

#Biedronka #Bohoboco #Bohoboco projektuje #posciel Bohoboco 

Galeria:
Komentarze:
Zaloguj się aby móc komentować!